نرم افزار اطلاعات مکانی شهر مشهد نسخه 2.07

سازمان نقشه برداری خراسان در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از نقشه و نیز دسترسی عموم شهروندان عزیز و زائران محترم به اطلاعات شهر مشهد اقدام به ارائه اطلاعات در بستر نقشه و در محیط نرم افزار نموده است. در این نرم افزار قابلیت های مختلفی از جمله جستجوی محل های مختلف روی نقشه شامل هتل ، بیمارستان ، خودپرداز ، جایگاه سوخت ، مراکز خرید ، مراکز اداری ، مراکز آموزش عالی ، درمانگاه ، داروخانه ، بانک ، کتابخانه ، پارکینگ ، آژانس مسافرتی ، کنسولگری ، غذاخوری ، مجموعه ورزشی ، پارک ، مراکز تفریحی ، بناهای تاریخی ، موزه ، تعمیرگاه خودرو به همزاه نام ، نشانی و شماره تماس آنها آمده است. همچنین برنامه دارای قبله نما می باشد. امکان چاپ موقعیت های مورد نظر ، محاسبه فاصله و مساحت ، ارائه مختصات ، اتصال به گیرنده های GPS ، محاسبه بهترین مسیر برای رسیدن به یک نقطه خاص ، پیدا کردن نزدیک ترین امکانات و دسترسی به عکس هوایی و تصویر ماهواره ای شهر در نسخه کامل این برنامه پیش بینی گردیده است. شایان ذکر است در نسخه رایگان این نرم افزار اطلاعات عمومی مشهد و برخی امکانات عمومی آن ارائه گردیده است. در این نسخه کیفیت نقشه افزایش پیدا کرده و حجم فایل برنامه نیز کاهش پیدا کرده است.

دانلود


نقشه شهر های ایران و جهان تحت جاوا برای موبایل

برای اولین بار نقشه شهر های کشور عزیزمان ایران و شهرهای دیگر جهان به صورت کاملا رایگان و تست شده قرار گرفته است. این نقشه ها به علت اینکه از سیستم جاوا پشتیبانی می کند بر روی اکثر گوشی های موبایل قابل نصب است.Maps - www.Ir-Tci.org

 


 نقشه شهر های دیگر در آینده اضافه می شود.
 دانلود - با حجم 305 کیلوبایت ( ایران )
 دانلود - با حجم 1.70 مگابایت ( تهران )
 دانلود - با حجم 3.35 مگابایت ( مشهد )
 دانلود - با حجم 1.30 مگابایت ( اصفهان )
 دانلود - با حجم 1.10 مگابایت ( شیراز )
 دانلود - با حجم 1.60 مگابایت ( کیش )
 دانلود - با حجم 1.10 مگابایت ( اهواز )
 دانلود - با حجم 1.85 مگابایت ( تبریز )
 دانلود - با حجم 3.45 مگابایت ( یزد )
 دانلود - با حجم 2.80 مگابایت ( سنندج )
 دانلود - با حجم 290 کیلوبایت ( رشت )
 دانلود - با حجم 3.15 مگابایت ( کرج )
 دانلود - با حجم 2.15 مگابایت ( همدان )
 دانلود - با حجم 220 کیلوبایت ( قزوین )
 دانلود - با حجم 160 کیلوبایت ( زنجان )
 دانلود - با حجم 150 کیلوبایت ( لاهیجان )
 دانلود - با حجم 405 کیلوبایت ( کرمان )
 دانلود - با حجم 1.55 کیلوبایت ( بندر عباس )
 دانلود - با حجم 115 کیلوبایت ( بندر انزلی )
 دانلود - با حجم 3.65 مگابایت ( ارومیه )
 دانلود - با حجم 4.05 مگابایت ( اردبیل )
 دانلود - با حجم 3.92 مگابایت ( اراک )
 دانلود - با حجم 877 کیلوبایت ( گرگان )
 دانلود - با حجم 1.76 مگابایت ( ایلام )
 دانلود - با حجم 721 کیلوبایت ( قم )
 دانلود - با حجم 1.20 مگابایت ( سمنان )
 دانلود - با حجم 1.31 مگابایت ( مکه )
 دانلود - با حجم 1.59 مگابایت ( مدینه )
 دانلود - با حجم 505 کیلوبایت ( گردشگری دبی )
 پسورد : www.ir-tci.org  ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )


نرم افزار اطلاعات مکانی شهر مشهد

سازمان نقشه برداری خراسان در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از نقشه و نیز دسترسی عموم شهروندان عزیز و زائران محترم به اطلاعات شهر مشهد اقدام به ارائه اطلاعات در بستر نقشه و در محیط نرم افزار نموده است . در این نرم افزار قابلیت های مختلفی از جمله جستجوی محل های مختلف روی نقشه ، امکان چاپ موقعیت های مورد نظر ، محاسبه فاصله و مساحت ، ارائه مختصات ، اتصال به گیرنده های GPS ، محاسبه بهترین مسیر برای رسیدن به یک نقطه خاص ، پیدا کردن نزدیک ترین امکانات و دسترسی به عکس هوایی و تصویر ماهواره ای شهر پیش بینی گردیده است. شایان ذکر است در نسخه رایگان این نرم افزار اطلاعات عمومی مشهد و برخی امکانات عمومی آن ارائه گردیده است.

دانلود


نقشه تهران 86 برای موبایل

این هم نقشه تهران در سال 86 می باشد. فرمت برنامه Jar است و بر روی بیشتر گوشی های جدید نصب می شود. جزئیات این نقشه خیلی بیشتر از نقشه قبلی است و امکان بزرگ نمایی تا حد بسیار زیادی وجود دارد. سرعت مرور نقشه قابل تنظیم است. علاوه بر نقشه اطلاعات اماکن و معابر، هتلها، جاذبه های گردشگری، مراکز خرید، آژانسهای مسافرتی و مناطق شهرداری در این نرم افزار قابل دسترسی است. با استفاده از کلیدهای جهت نما می توانید نقشه را مرور کنید. با کلید 5 بزگ نمایی و با کلید C کوچک نمایی را انجام دهید. برای تغییر سرعت مرور نقشه از کلید # استفاده کنید.

دانلود


نقشه راه های ایران برای موبایل با فرمت جاوا

دانلود

مراحل نصب برنامه به ترتیب زیر است:
1- ازطریق سیستم انتقال بلوتوث و یا کپی برروی کارت حافظه فایل مورد نظر به گوشی منتقل شود.
2- فایل Jar را اجرا کرده و مراحل آنرا ادامه می دهیم تا نرم افزار بر روی گوشی نصب گردد. بعداز نصب می توان فایل Jar را پاک کرد.
3- گزینه Iran road به منوی اصلی اضافه شده برروی آن کلیک کنید و با زدن دکمه 5 نقشه قابل رویت است. با دکمه های 1 و 3 می توانید مقدار زوم را تعیین کنید.