فارسی ساز برای سری 60 گوشی های نوکیا

بسیاری از کاربران تلفن های همراه درخواست فارسی شدن منو گوشی خود را دارند. صرفا برای این کار باید هزینه های جانبی را متحمل شوند و گوشی خود را از طریق نرم افزار فلش کنند تا قابلیت زبان فارسی را بر روی گوشی خود قرار دهند. با این فارسی ساز که در اختیار شما قرار گرفته است شما می توانید به راحتی منو های گوشی خود را فارسی کنید.

دانلود با حجم 1.1 مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

نحوه استفاده از فایل ها :- فایل ها با پسوند Backup گوشی های نوکیا هستند.- فایل دانلود شده را مستقیم بر روی مموری کارت خود کپی کنید.- به مسیر زیر بروید : Menu/Tools/Memory/Option/Restore Memory- با این کار گوشی شما بر روی فایل Backup می رود و منو ها فارسی می شود.


اس ام اس فارسی برای گوشی های UIQ3

کلیه ی کاربران گوشی های UIQ3 از خواندن اس ام اس فارسی و یا استفاده از دیکشنری های فارسی در گوشی های خود محروم هستند. اما تنها با یک ترفند بسیار ساده می توان این مشکل را حل کرد. فایل های لازم برای اضافه کردن این امکان به گوشی های UIQ3 در سایت کمیاب آنلاین در دسترس است.

دانلود با حجم440کیلوبایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

توجه : فولدر با نام resource موجود در فایل فشرده را در فولدر resource مموری کارت کپی کنید.برای گوشی های W950 و W960 کل فولدر را در مدیا مموری کپی کنید.