Dairy Dash

این هم یک بازی جدید از سری بازی های Diner Dash که این بار در یک مزرعه می باشد. شما باید از گاوها ، مرغها ، بزها و گوسفندها مراقبت کنید. باید به آنها آب و غذا بدهید. محصولات آنها را جمع کنید. مدت زمان شما محدود است و باید سرعت عمل داشته باشید. بازی را در دو حالت Story Mode‌ و Endless Game می توانید انجام دهید. شما باید 52 مرحله از بازی را بگذرانید. می توانید در 4 مزرعه بازی را انجام دهید. بازی دارای گرافیک خوبی است و در ویندوز ویستا نیز به خوبی نصب و اجرا می شود. برای اجرای بازی کارت گرافیک شما باید به صورت سخت افزاری از DirectX 7 پشتیبانی کند و رم حداقل 256 داشته باشید.

دانلود


بازی سرزمین رؤیا

این بار یک بازی ایرانی را به شما معرفی می کنیم. این بازی توسط نرم افزار Game Maker ساخته شده است. داستان بازی به این صورت است که الیسان به همراه همسرش نیکس، دختر کوچولویشان و بسیاری دیگر از انسان های خوب در یک بهشت رویایی زندگی می کنند. تا اینکه یک روز جارجار بزرگ، ارباب سرزمین سیاهی ها و همراهان شیطانیش به سرزمین رویا حمله می کنند. همسر الیسان، دخترش و ستاره ی این سرزمین را با خود می برند، همه جا را نابود کرده و غرق در تاریکی و سیاهی می کنند...

دانلود


Supercow

این بار یک بازی جدید و متفاوت را به شما معرفی می کنیم. موضوع این بازی این است که یک پروفسور بدخواه حیوانات یک مزرعه را زندانی می کند و یک گاو قهرمان در تلاش است که حیوانات را آزاد کند. برای این کار باید از موانع زیادی بگذرد. شما می توانید در انجام این ماموریت به او کمک کنید. بازی دارای گرافیک خوب و جذابی است. این بازی بر روی کارتهای گرافیکی که از DirectX 8.1 به صورت سخت افزاری پشتیبانی می کنند قابل اجراست. بازی در ویندوز ویستا به خوبی نصب و اجرا می شود.

دانلود

دانلود کرک

بعد از باز کردن فایل فشرده، فایل کرک را در مسیر نصب برنامه کپی کرده و ان را اجرا کرده و Method 2 را انتخاب کرده و بر روی Go کلیک کنید.


Theseus Return of the Hero

اگر از بازی Alien Shooter خوشتان آمده است و می خواهید یک بازی دیگر مانند آن و با هیجان بیشتر را بازی کنید ما این بازی را به شما توصیه می کنیم. این بازی به نوعی باعث افزایش سرعت عمل و عکس العمل سریع و تمرکز شما می شود. البته تا حدی هم می تواند شما را در جای خود میخکوب کند. به دلیل افزایش پردازش ذهنی در هنگام انجام این بازی باید بین مراحل آن استراحت کوتاهی داشته باشید. البته خیلی جدی نگیرید چون بعضی دوستان آنقدر در انجام چنین بازی هایی مهارت دارند که در هنگام انجام بازی چای هم نوش جان می کنند. این بازی را می توانید در دو حالت Survival و Campaign انجام دهید. در حالت اول باید ببینید تا چه زمانی می توانید زنده بمانید. بنده دفعه اول تا 5 دقیقه دوام آوردم. در حالت دوم مرحله ای پیش می روید. شما می توانید Hero خود را ارتقا دهید. اسلحه های جدید بگیرید و تا 10 مرحله سخت را بگذرانید. در واقع بازی حالتی مانند بازی War Craft دارد. مراحل بازی در مکانهای مختلفی مانند مزرعه ، جنگل ، شهر و .... می باشد. برای اجرای بازی باید کارت گرافیک حداقل 32 مگابایتی داشته باشید. این بازی بدون مشکل در ویندوز ویستا نصب و اجرا می شود.

دانلود

دانلود کرک

بعد از باز کردن فایل فشرده، فایل کرک را در مسیر نصب برنامه کپی کرده و ان را اجرا کرده و Method 2 را انتخاب کرده و بر روی Go کلیک کنید.


Deer Drive v1.5

این دفعه یک بازی جدید و بسیار متفاوت از بازی های دیگر به بخش اضافه شده است. در این بازی شما به عنوان یک شکارچی گوزن هستید. البته نباید بچه گوزنها را بزنید و الا امتیاز منفی می گیرید. خرس به شما حمله می کند و باید قبل از نزدیک شدن آن را از بین ببرید و الا ... . می توانید با زدن Space نشانه گیری را دقیقتر کنید. با کلیک راست می توانید خشاب تفنگ خود را پر کنید. این بازی دارای گرافیک بالایی است ولی امتیاز خوب آن این است که می توانید قبل از ورود به بازی گرافیک آن را تنظیم کرده و در صورت نیاز پایین تر بیاورید تا بازی سرعت بیشتری پیدا کند. برای اجرای این بازی باید حداقل دارای یک کارت گرافیکی باشید که از DirectX 9 به صورت سخت افزاری پشتیبانی کند. این نسخه از بازی در ویندوز ویستا نیز نصب و به خوبی اجرا می شود. با نصب بازی یک اسکرین سیور زیبا و سه بعدی نیز به ویندوز شما اضافه می شود.

دانلود

دانلود کرک

بعد از باز کردن فایل محتوای آن را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. حجم فایل کرک 1.5 مگابایت است.